زندگی کوتاهه پس تا زمانیکه دندانهای شما زیبا هستند بخندید و انرژی پخش کنید.

IMAGE
IMAGE
اخبار دانشکده
چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396
              برگزاری مراسم نیمه شعبان باحضور مسئولین دانشکده ، اساتید، دانشجویان ، کارکنان و مراجعین محترم... ادامه مطلب...
IMAGE
IMAGE
پنج شنبه, 29 مهر 1395
  ورود به سیستم با مراجعه به آدرس stu.mums.ac.ir صفحه  ورود نام کاربر و کلمه عبور ظاهر می شود . نام کاربر  همان شماره... ادامه مطلب...
IMAGE
IMAGE
پنج شنبه, 29 مهر 1395
  نحوه تعیین وقت معاینه از   کلینیک صبح ( آموزشی - دانشجویی ) و کلینیک عصر ( تخصصی )  مراجعین بالای 10سال ، جهت... ادامه مطلب...

بزرگداشت روز گفتار درمانی

بازدید: 236
 

بزرگداشت روز گفتار درمانی                           دوشنبه 5/2/95 ساعت9:00

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی مشهد ، مراسم گرامی داشت روز گفتار درمانی با هدف تبریک به جامعه بزرگ گفتار درمانی و با افزایش سطح آگاهی عمومی از رشته گفتار درمانی و اختلالات مربوط به گفتار و زبان ،  به همت جمعی از دانشجویان پرتلاش رشته گفتار درمانیعصر روز یکشنبه مورخ 5/2/95 از ساعت 16:30 لغایت 20 در محل آمفی تاتر دانشکده دندانپزشکی مشهد تشکیل و مورد استقبال دانشگاهیان اعم از مسئولین ، دانشجویان و کارکنان واقع گردید .

 

این مراسم که با سخنرانی مدیر گروه گفتار درمانی جناب دکتر سبحانی آغاز و در ادامه گروه سرود ناشنوایان مرکز سوم شعبان 2 و گروه موسیقی سنتی مقامه به اجرای هنرنمایی پرداختند و برنامه با پخش دو کلیپ کادر اجرایی همایش و برنامه استند آپ به پایان رسید.

 

به گفته اقای عماد شکری از دانشجویان رشته گفتاردرمانی و مسئول هماهنگ کننده برگذاری این همایش ، اختلالات مربوط به گفتار و زبان  شاید درخیلی از افراد خانواده نزدیکان و حتی فرزندان موجود بوده و از آن بی خبر باشند و در صورت تشخیص و تحت درمان قرار گرفتن به موقع آنها ، شاید بتوان گفت آینده فرزندانمان تغییر خواهد کرد  .

 

منوي اصلي

واحد فناوري اطلاعات

كتابخانه 

مجلات

پنجاهمين سالگرد

كلينك ويژه

 

راهنمای تلفن گویا

 برنامه کلینیک ویژه

 راهنمای سایت نوبت دهی

پرسش و پاسخ