زندگی کوتاهه پس تا زمانیکه دندانهای شما زیبا هستند بخندید و انرژی پخش کنید.

IMAGE
IMAGE
اخبار دانشکده
شنبه, 13 آبان 1396
                بمناسبت هفته پژوهش جلسه تقدیر و تشکر از پژوهشگران برتر دانشکده دندانپزشکی روز شنبه 9دیماه در... ادامه مطلب...
IMAGE
IMAGE
پنج شنبه, 29 مهر 1395
  ورود به سیستم با مراجعه به آدرس stu.mums.ac.ir صفحه  ورود نام کاربر و کلمه عبور ظاهر می شود . نام کاربر  همان شماره... ادامه مطلب...
IMAGE
IMAGE
پنج شنبه, 29 مهر 1395
  نحوه تعیین وقت معاینه از   کلینیک صبح ( آموزشی - دانشجویی ) و کلینیک عصر ( تخصصی )  مراجعین بالای 10سال ، جهت... ادامه مطلب...

بزرگداشت روز گفتار درمانی

بازدید: 355
 

بزرگداشت روز گفتار درمانی                           دوشنبه 5/2/95 ساعت9:00

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی مشهد ، مراسم گرامی داشت روز گفتار درمانی با هدف تبریک به جامعه بزرگ گفتار درمانی و با افزایش سطح آگاهی عمومی از رشته گفتار درمانی و اختلالات مربوط به گفتار و زبان ،  به همت جمعی از دانشجویان پرتلاش رشته گفتار درمانیعصر روز یکشنبه مورخ 5/2/95 از ساعت 16:30 لغایت 20 در محل آمفی تاتر دانشکده دندانپزشکی مشهد تشکیل و مورد استقبال دانشگاهیان اعم از مسئولین ، دانشجویان و کارکنان واقع گردید .

 

این مراسم که با سخنرانی مدیر گروه گفتار درمانی جناب دکتر سبحانی آغاز و در ادامه گروه سرود ناشنوایان مرکز سوم شعبان 2 و گروه موسیقی سنتی مقامه به اجرای هنرنمایی پرداختند و برنامه با پخش دو کلیپ کادر اجرایی همایش و برنامه استند آپ به پایان رسید.

 

به گفته اقای عماد شکری از دانشجویان رشته گفتاردرمانی و مسئول هماهنگ کننده برگذاری این همایش ، اختلالات مربوط به گفتار و زبان  شاید درخیلی از افراد خانواده نزدیکان و حتی فرزندان موجود بوده و از آن بی خبر باشند و در صورت تشخیص و تحت درمان قرار گرفتن به موقع آنها ، شاید بتوان گفت آینده فرزندانمان تغییر خواهد کرد  .

 

منوي اصلي

واحد فناوري اطلاعات

كتابخانه 

مجلات

پنجاهمين سالگرد

كلينك ويژه

 

راهنمای تلفن گویا

 برنامه کلینیک ویژه

 راهنمای سایت نوبت دهی

پرسش و پاسخ